Ogłoszenie:

opieka nad osobami starszymi w Niemczech

dodano: 2018.02.06 ważne do: 2018.03.08 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz pracy jako opiekun/ka osoby starszej w Niemczech, ale nie znasz języka? Zadzwoń i zapisz się na bezpłatny kurs języka niemieckiego od podstaw
 
W CHEŁMIE – ZACZYNAMY 14.02.2018r.
 
 Po kursie masz gwarancję pracy, OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
 
Promedica24 zatrudnia opiekunów osób starszych, zadaniem opiekunki/na jest aktywizowanie, organizowanie czasu, pomoc w codziennych czynnościach domowych, pielęgnacja, dbanie o zdrowie, higienę osób chorych i niesamodzielnych.
Zapewniamy atrakcyjne zarobki, terminowe wypłaty wynagrodzenia, OPŁACONE SKŁADKI ZUS ZE ŚREDNIEJ KRAJOWEJ, dostosowanie długości pobytu do możliwości opiekuna/ki, sprawdzone oferty, organizację wyjazdu (transport pod dom podopiecznego, zakwaterowanie, wyżywienie), prywatną opiekę medyczną w Niemczech, szkolenia językowe (bezpłatne kursy języka niemieckiego od podstaw, po nim GWARANCJA PRACY), szkolenia z zakresu opieki, całodobowe wsparcie Promedica24.
Wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego, a także doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (uznajemy opiekę nad członkiem rodziny).
 
Zadzwoń!
tel. 502 912 734
 
Kontakt
Promedica24
woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test