Ogłoszenie:

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.01.09 ważne do: 2019.03.10 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada maksymalnych starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta.

W swojej ofercie ma obecnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane. Firma bazuje na materiałach najlepszej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie bardzo doświadczony personel, który świetnie zna się na swojej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na użycie materiałów doskonałej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy ostateczny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma troszczy się o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. To właśnie dlatego oferuje wyroby doskonałej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test