Ogłoszenie:

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2019.01.14 ważne do: 2019.03.15 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie ma wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka również mogą skorzystać z usług tej firmy. Osoby, które zdecydowały się na zakup akcesoriów do kominka od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na pełen serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych. W firmie nacisk kładziony jest na doskonałą jakość oferowanych produktów. Należy podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz naprawdę dużym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów.  Tym, co wyróżnia ją spośród innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest  w pełni indywidualne podejście do klientów.

Firma podejmuje się także stworzenia kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta i jego własnego projektu. Daje swoim klientom również możliwość rozszerzenia gwarancji.

Kom-in.pl to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących kominka wpisującego się w indywidualne gusta.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test