Ogłoszenie:

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2018.06.25 ważne do: 2018.09.23 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na doskonałym poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta.

W swojej ofercie posiada aktualnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stawia na materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest również posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie naprawdę doświadczony personel, który bardzo dobrze zna się na powierzonej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów bardzo dobrej jakości, ale również na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich zależy efekt końcowy. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma troszczy się o pełne zadowolenie swoich klientów. Dlatego oferuje wyroby doskonałej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

 
Kontakt
Piotr Mielańczuk
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.