Ogłoszenie:

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

dodano: 2018.06.26 ważne do: 2018.09.24 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
Firma IGNIF to renomowany producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka oraz kaset kominkowych. Bogate doświadczenie sprawia, że firma ma w swojej ofercie produkty świetnej jakości, które w bardzo dobrym stanie przetrwają nawet wieloletnie użytkowanie. Proponowane produkty odznaczają się oryginalnym wzornictwem oraz niebywałą dbałością o szczegóły.

Firma IGNIF stawia na nowoczesne technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę niezwykłe. Firma zatrudnia mających wieloletnie doświadczenie pracowników świetnie znających się na powierzonej im pracy, co jest gwarantem wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Każdy element traktowany jest tak samo. Dzięki temu powstać może trwała, solidna całość, która zapewni bezpieczeństwo osobom, które zdecydowały się z postawić na produkty IGNIF. Do tego dodać trzeba naprawdę korzystne ceny. IGNIF to najlepszy wybór dla wszystkich , którzy szukają wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka o doskonałej jakości.

IGNIF to kominki, które sprostają nawet największym wymaganiom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/
Kontakt
Ignif
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.