Ogłoszenie:

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2018.07.04 ważne do: 2018.10.02 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży doskonałej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie ma wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka także znajdą coś dla siebie. Osoby, które zdecydowały się na zakup akcesoriów do kominka od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na pełen serwis pogwarancyjny elementów, które się zużyły bądź są zepsute.

W firmie nacisk kładziony jest na najwyższą jakość znajdujących się w ofercie produktów. Należy podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i niemałym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów. Tym, co odróżnia ją od innych firm oferujących paleniska i akcesoria kominkowe jest naprawdę indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się też stworzenia kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta oraz jego samodzielnie stworzonego projektu. Oferuje swoim klientom również możliwość przedłużenia gwarancji. Kom-in.pl to idealny wybór dla wszystkich poszukujących kominka , który idealnie wpisze się w indywidualne wymagania.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.