Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2018.11.07 ważne do: 2018.12.07 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego lekarskiego gabinetu na chwilę obecną są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapomnieć również o bardzo dobrze przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest doskonale przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć również o najwyższej klasy sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test