Ogłoszenie:

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2018.12.05 ważne do: 2019.02.03 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych i akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka także nie muszą się martwić. Osoby, które zdecydowały się na zakup akcesoriów wyprodukowanych z myślą o kominkach od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na kompletny serwis pogwarancyjny tych produktów, które się zepsuły bądź zużyły. W firmie kładzie się nacisk na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nie powstają one taśmowo.

Firma może pochwalić się rozległym doświadczeniem i bardzo dużym gronem w stu procentach zadowolonych klientów.  Tym, co odróżnia ją od innych firm oferujących paleniska i akcesoria kominkowe jest  w stu procentach indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się również wyprodukowania kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta i jego własnego projektu. Oferuje swoim klientom też możliwość wydłużenia gwarancji. Kom-in.pl to najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących kominka , który idealnie wpisze się w indywidualne wymagania.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.