Ogłoszenie:

Pracownik sortowni kurierskiej – Niemcy

dodano: 2019.07.23 ważne do: 2019.10.21 wyświetleń: 174
Szczegóły ogłoszenia:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- skanowanie przesyłek kurierskich
- rozładunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
- inne czynności magazynowe
WYMAGANIA
- gotowość do podjęcia pracy
- zaangażowanie i motywacja w wykonywaną pracę
ZAPEWNIAMY
- wynagrodzenie 1300-1400 euro na rękę (po odjęciu wszystkich opłat)
- możliwość otrzymania zaliczki
- pracę według ustalonego grafiku
- pracę z polskim zespołem

ZADZWOŃ 694 890 510 lub 735 208 264
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@idealwork.pl z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.”

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001

IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.
Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Kontakt
IdealWork
ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test