Ogłoszenie:

UWAGA PRACA NIEMCY ! ! ! Koordynator projektów poszukiwany!

dodano: 2018.10.30 ważne do: 2018.11.13 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli masz wysoką kulturę osobistą, znasz język niemiecki i chciałbyś być dobrym szefem dla swoich pracowników - Teraz masz możliwość!
Wyślij Nam CV na adres m.pielok@german-logistic.de     lub zadzwoń +49 151 401 82 556.

Obowiązki:
- szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami
(meldunki, sprawy urzędowe, zakładanie kont bankowych etc..)
- pośrednictwo pomiędzy niemieckim brygadzistą oraz polskimi pracownikami
- reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem
- rozwijanie i pielęgnacja projektu

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie + prowizje
- samochód służbowy
- telefon, Laptop
- noclegi
- długoterminową współpracę

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność radzenia sobie ze stresem
- umiejętności kierownicze
- odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność
Kontakt
German Logistic
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test