Ogłoszenie:

UWAGA!! poszukiwany komisjoner-

dodano: 2018.12.05 ważne do: 2019.01.04 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
*obsługa wózka widłowego
*zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem
*przygotowanie towaru do wysyłki(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
Oferujemy:
*wynagrodzenie godzinowe 9,50€ brutto
*legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit
*premie wydajnościowe, premie za polecenie nowego pracownika 40€,
*dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%( podstawowej stawki 9,50€)
*zakwaterowanie
*premie uznaniowe
Wymagania:
*doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
*uprawnienia na wózki widłowe mile widziane( jeżeli nie posiadają Państwo takowych uprawnień
mamy możliwość by wyrobić uprawnienia wewnętrzne)
*dynamika pracy, chęci i zaangażowanie w wykonywane czynności
*mile widziany własny samochód na czas wyjazdu
Wyślij Nam CV na adres : dortmund@german-logistic.de bądź zadzwoń  +48 504 800 300
Kontakt
German Logistic
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test