Ogłoszenie:

Pracownik magazynowy- magazyn DHL Neumünster

dodano: 2018.12.05 ważne do: 2019.01.04 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce pracy:
  • Niemcy, Neumüster/ Nauen

Zakres obowiązków:
  • ładowanie i rozładowywanie paczek z i do samochodów odbiorczych
  • sortowanie paczek przy taśmie, maksymalny tonaż paczki do 30kg

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • mile widziany własny samochód na czas wyjazdu
  • dynamika pracy, chęci i zaangażowanie w wykonywane czynności

Oferujemy:
  • legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit (cały etat) ze wszystkimi
świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
  • wynagrodzenie     godzinowe 11€ brutto( średnie zarobki NETTO, czyli „na rękę” wahają się między 1150 a 1600€).
  • premie     za polecenie nowego pracownika 40€,
  • zakwaterowanie w Neumünster ( 200€ miesięcznie pobierane z wynagrodzenia)
  • dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%( podstawowej stawki 11€    )
  • Praca jednozmianowa- nocna
  • opiekuna w pierwszego dnia pracy
  • Pomoc     w dopełnieniu początkowych formalności w Niemczech z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.
  • w razie potrzeby staramy się organizować dojazd do pracy(koszt 1€/dzień - płatne u kierowcy samochodu) lecz nie gwarantujemy go.

Jesteśmy nastawieni na wieloletniej współpracę z Państwem.
Wyślij Nam CV na adres dortmund@german-logistic.de lub zadzwoń 0048504800300
Kontakt
German Logistic
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test