Ogłoszenie:

Solidne usługi hydrauliczne - we Wrocławiu i okolicach

dodano: 2017.10.05 ważne do: 2018.01.03 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług hydraulicznych, które staramy się regularnie poszerzać. 
Aktualnie oferujemy między innymi specjalistyczny montaż rozmaitych urządzeń AGD, w tym kuchenek oraz pralek. Zajmujemy się także instalacją urządzeń łazienkowych oraz wykonywaniem bardziej złożonych instalacji hydraulicznych. 

Każdą usługę realizujemy zgodnie z wymaganiami klientów, ustalając wszystkie szczegóły. Z naszą pomocą można zapewnić sobie bardzo szybki montaż centralnego ogrzewania lub ogrzewania podłogowego, które w dobie naszych czasów cieszy się coraz większą popularnością. W razie potrzeby, możemy zająć się nagłymi awariami, jak chociażby niesprawna spłuczka czy zapchany odpływ kanalizacyjny. 
Posiadamy profesjonalne urządzenia, dzięki którym możemy zająć się udrażnianiem całej kanalizacji. Możemy realizować usługi z użyciem własnych materiałów, ale możemy także wykorzystać materiały otrzymane od klienta. 

Jesteśmy prawdziwymi fachowcami z zakresu hydrauliki, gwarantując klientom pomoc z zakresu najróżniejszych hydraulicznych problemów.

Potrzebna pomoc? Nie wahaj się i telefonuj o każdej porze dnia i nocy.

Usługi Hydrauliczne ROST
ul. Jedności Narodowej 88
50-261 Wrocław

tel.: 793 689 776
 
Kontakt
Usługi Hydrauliczne ROST
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.