Ogłoszenie:

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

dodano: 2018.11.09 ważne do: 2018.12.09 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Diagnostyka obrazowa w medycynie jest dzisiaj niezwykle mocno rozwinięta. By jednak była przydatna, niezbędny jest sprzęt wysokiej klasy.

Firma Medcorp to cieszący się doskonałą opinią dostawca sprzętu wysokiej jakości, który gwarantuje precyzyjny proces diagnozowania. Co więcej, w ofercie firmy znalazły się też takie usługi, jak konfiguracja zakupionego sprzętu oraz szkolenia dla personelu dotyczące obsługi zakupionego sprzętu. Podejmując decyzję o zakupie urządzeń do diagnostyki obrazowej, można również liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W swojej ofercie firma posiada aparaty USG, echokardiografy , a także papier do USG. Wszystkie urządzenia są pełnowartościowe i gwarantują najwyższą dokładność.

Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma bardzo duże doświadczenie i rozległą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszystkie pytania zadawane przez klientów, pomagając podjąć decyzję. Medcorp to firma oferująca usługi na najwyższym poziomie. Świetny wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Naprawdę duży wybór, korzystne ceny i doradztwo na najwyższym poziomie!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
Kontakt
MedCorp Polska
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.