Ogłoszenie:

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.03.14 ważne do: 2019.05.13 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma, specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, aby każdy klient był naprawdę usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary podane przez klienta. W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach.

Firma bazuje na materiałach najwyższej jakości. Jej siłą jest także posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich zależy finalny efekt.

Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Z tego powodu ma w swojej ofercie wyroby świetnej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test