Ogłoszenie:

Szafy na wymiar Warszawa

dodano: 2019.08.16 ważne do: 2019.09.15 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Projektujemy meble na wymiar. W odpowiedzi na Twoje potrzeby i zgodnie z wymiarami Twojej przestrzeni. Zamów meble do kuchni, biura albo zbuduj szafę we wnęce. Nie ograniczają nas żadne standardy wymiarów, dlatego pomożemy Ci urządzić całe wnętrze. Meble montujemy na terenie Warszawy i okolic.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i projektu. Każdy etap produkcji jest przez nas pieczołowicie nadzorowany, tak, żeby zagwarantować najlepszą jakość. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres realizacji zamówienia oraz w czasie gwarancji.

Realizujemy usługę całościowo, od projektu, produkcji i montażu mebli, przez instalację oświetlenia w szafkach, aż po podłączenie sprzętu AGD. Zabiegamy o estetykę naszych projektów, dlatego wszystko to, co należy by było niewidoczne z zewnątrz zasłaniamy blendami dopasowanymi do frontów mebli. Podszafkowe lampy LED montujemy we frezowanych kanałach na spodzie szafek.
Nasza oferta jest szeroka i zawiera:

- meble kuchenne na wymiar
- meble do salonu
- szafy na wymiar, w tym także wnękowe
- meble łazienkowe
- meble pokojowe
- garderoby na wymiar
- szafy przesuwne
- zabudowy wnęk

Szanujemy Twój czas, ponieważ wiemy, że w urządzaniu wnętrz jest on bardzo ważny. Sprawdź, w jaki sposób możesz złożyć zamówienie. Skorzystaj z formularza, w którym określisz, czego potrzebujesz oraz podasz informacje potrzebne do całej wyceny. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, nie czekaj i skontaktuj z nami.
 Projektant przyjedzie zmierzyć wnętrze, następnie zaproponuje projekt, a po Twojej ostatecznej akceptacji, ruszamy z przygotowaniem i montażem zabudowy. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia AGD i bezpiecznie je podłączymy.

Kontakt:
Szafy na wymiar Warszawa
https://www.apmebel.com.pl/
Karasia 8, 05-552 Mroków
Telefon: (+48) 604 162 357
Mail: biuro@apmebel.com.pl


 
Kontakt
apmebel
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test