Ogłoszenie:

Operator maszyn

dodano: 2019.06.10 ważne do: 2019.07.10 wyświetleń: 52
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy pracownika na stanowisko operatora maszyn.
Do Twoich zadań będzie należeć nadzór nad procesem produkcji.

Obowiązki:
- obsługa maszyn,
- przygotowywanie surowców do produkcji,
- obsługa procesu wytłaczania.

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
- nie wymagamy doświadczenia (możliwe szkolenie),
- otwartość i komunikatywność.

Praca w systemie 2- zmianowym
6:00 – 18:00
18:00 – 6:00,
Praca w systemie 3 dni pracy, 3 dni wolnego.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
- ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznym zespole,
- szkolenie,
- nadgodziny płatne 100%,
- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- bogaty zestaw benefitów: karta multisport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Telefon: 608 540 441
E- mail: m.bryla@ trenkwalder.com

Kontakt
Trenkwalder
Września, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test