Ogłoszenie:

Operator/ka produkcji w branży automotive- Koprivnice, Czechy

dodano: 2019.09.19 ważne do: 2019.11.18 wyświetleń: 36
3 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.
 
Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:
 
Operator/ka produkcji (Koprivnice, Czechy)
 
Obowiązki:
  • Montaż części samochodowych;
  • Kontrola jakości;
 
Oczekujemy:
  • Motywacji do pracy;
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym;
 
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie od 3000zł netto/miesiąc;
  • Czeską umowę o pracę;
  • Możliwość nadgodzin;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Bardzo tanie obiady za ok. 5 złotych.
  
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem: 695-230-863
 
Na mocy Porozumienia z dnia 22 maja 2018 r., zawartego między Spółkami: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o. na mocy którego określono zasady współadministrowania danymi osobowymi gromadzonymi w toku wykonywanej działalności gospodarczej przez ww. podmioty, przy czym Spółka EWL S.A. jest podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych osobowych w imieniu ww. spółek, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(dalej: „RODO”), zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że: Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o., FWS Service sp. z o.o. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować: na adres e-mail: daneosobowe[at]ewl.com.pl, listownie na adres siedziby podmiotu przetwarzającego dane w imieniu Grupy EWL tj. EWL S.A., Aleje Jerozolimskie 142B/VI piętro, 02-305 Warszawa, telefonicznie pod numerem: 22 228 95 85        .
Kontakt
EWL S.A.
ul. Al. Jerozolimskie 142b, 02-305 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test