Ogłoszenie:

Pracownik ogólnobudowlany - Kraków/powiat krakowski

dodano: 2023.02.15 ważne do: 2023.05.16 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Paro Budownictwo sp. z o.o. to rodzinna firma budowlana z wieloletnimi tradycjami. Istniejemy na rynku już ponad 15 lat, przez które zrealizowaliśmy, liczne inwestycje, roboty budowlane, domy jednorodzinne, rezydencje czy apartamenty o podwyższonym standardzie.
Jeżeli masz doświadczenie w budownictwie dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowiska:
- dekarz, blacharz
- cieśla, zbrojarz, murarz
- tynkarz (elewacje), monter suchej zabudowy

Miejsce pracy: budowy zlokalizowane w Krakowie i powiecie krakowskim

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac ogólnobudowlanych i specjalistycznych w zależności od stanowiska (prace ciesielskie, dekarskie, szalowanie, zbrojenie, prace murarskie)
- przestrzeganie zasad BHP i ppoż.
- czytanie dokumentacji technicznej (rysunków projektowych)
- operowanie elektronarzędziami

Wymagania:
- doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych (prace na wysokości, murarskie, dekarskie lub inne)
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane wykształcenie kierunkowe - budowlane
- umiejętność analizy dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem
- mile widziane certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń dotyczących realizacji konkretnych technologii np. wykonywania pokryć EPDM Firestone, Porotherm itp.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży
- możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
- umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
- imprezy firmowe
- szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 604 095 923.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma PARO SP. Z O. O. z siedzibą ul. Przewóz 40A, 30-716 Kraków, NIP: 679 310 55 52. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca@paro.pl

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Kontakt
Paro
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test