Ogłoszenie:

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.12.03 ważne do: 2020.02.01 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na doskonałym poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był naprawdę usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które podał klient. W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach.

Firma wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest również posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który świetnie zna się na powierzonej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na zastosowanie materiałów bardzo dobrej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest uzyskany ostatecznie efekt. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Dlatego proponuje wyroby najwyższej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test