Ogłoszenie:

Naczynia z miedzi - Tarruna.com

dodano: 2023.11.20 ważne do: 2024.02.18 wyświetleń: 6
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Antybakteryjne, uzdatniające wodę naczynia miedzianie z Indii – dostępne na TARRUNA.COM

Piękne, dekoracyjne i przy okazji poprawiające zdrowie – koniec z wodą z butelek, zainwestuj w naczynie miedziane i zacznij żyć zdrowo i ekologicznie! Świetne na prezent, sprawdzą się w każdym domu lub biurze.

Oferujemy pełnowartościowe naczynia miedziane z Indii – dzbanki, butelki, kubki i wiele więcej. Pełna oferta wraz z cenami znajduje się na stronie TARRUNA.COM – zachęcamy do sprawdzenia.

Prozdrowotne cechy miedzi
Miedź wykazuje bardzo pozytywne działanie - to jeden z trzech najważniejszych pierwiastków, bez których trudno o prawidłowe funkcjonowanie organizmów żywych (nie tylko ludzkich). Miedź, cynk i żelazo - to trio, którego balans ma dla nas ogromne znaczenie.
Trudno jest wyposażyć organizm z odpowiednią ilość miedzi wyłącznie poprzez dietę (musi być ona naprawdę dobrze zbilansowana), dlatego na pomoc przychodzą naczynia miedziane. Woda nasycona miedzią z naczyń miedzianych, pozwoli uzupełnić niedobory, bez ryzyka przedawkowania. Zalecana dawka dzienna miedzi, jaką powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi, aby zapobiegać niedoborom to 1-3 mg/dzień. Miedź w 2 L wody plasuje się na poziomie około 1,5 mg/L.

Jak działa miedź?
- jest antybakteryjna - badania dowodzą, że miedź skutecznie usuwa bakterie i hamuje ich rozwój,
- odpowiada za utrzymanie zdrowej skóry,
- poprawia odporność,
- wpływa pozytywnie na pracę układu nerwowego,
- odpowiada za prawidłowy rozwój mózgu,
- spowalnia proces starzenia,
- pomaga usuwać z organizmu metale ciężkie (na przykład rtęć, ołów).

Miedź działa zatem antynowotworowo, przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i antybakteryjnie. Ze wszystkich tych cech, najważniejsza jest antybakteryjność - badania dowodzą, że jest w stanie zniszczyć gronkowca złocistego już w 15 minut, natomiast usunięcie 99,9 % bakterii MRSA zajmuje jej niespełna 2 godziny.

Niedobór miedzi może prowadzić do rozwoju nowotworów lub chorób serca, dlatego tak ważne jest jej uzupełnianie. Nie należy martwić się o przedawkowanie - organizm wykorzystuje miedź w takiej ilości, jaka jest mu niezbędna, a nadmiar miedzi zostaje wydalony.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie TARRUNA.COM, gdzie dostępne są różne modele dzbanków i inne naczynia miedziane - kubki oraz butelki pozwalające na zachowanie właściwości wody nasyconej jonami miedzi. W ofercie również biżuteria miedziana i wiele więcej.

Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka (zamówienia proszę składać na stronie TARRUNA.COM)

Zapraszamy do zakupów a w razie pytań - do kontaktu.

 
Kontakt
Tarruna
woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
test