Ogłoszenie:

Alkohole Lublin

dodano: 2024.04.05 ważne do: 2024.07.04 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do sklepu alkoholowego Al.Capone w Lublinie, gdzie w jednym miejscu znajdziecie prawdziwe bogactwo smaków! Al.Capone Lublin z dumą oferuje wyselekcjonowane, jakościowe trunki, które zaskoczą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Od delikatnych win, przez wyszukane whisky, po aromatyczne likiery - różnorodna oferta zadowoli każdego.

Sklep stawia na jakość, jednak nie zapomina o atrakcyjnych cenach. Wierzymy, że dobre alkohole nie muszą być drogie, dlatego w Al.Capone każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zawartości portfela.

Szukasz idealnego prezentu? W Al.Capone w Lublinie znajdziesz wyjątkowe propozycje, które z pewnością zachwycą podarowaną osobę. A jeżeli zastanawiasz się, jaki alkohol wybrać na wesele,  zespół sprzedający z chęcią pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Zapraszamy do odwiedzenia  sklepu, gdzie odkryjesz nowe smaki i poznasz fascynujące historie stojące za wyjątkowymi produktami. Do zobaczenia w Al.Capone w Lublinie - Twoim centrum alkoholowych inspiracji!
Kontakt
Al.Capone Sp. z o.o.
ul. Kunickiego 161, 20-451 Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
test