Ogłoszenie:

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

dodano: 2019.05.13 ważne do: 2019.05.21 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
"Zasługujące na uwagę rozwiązanie, które sprawia, że praca daje jeszcze więcej satysfakcji. Nais to platforma , która powstała z myślą o tych pracodawcach, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i obecnie jest narzędziem bardzo funkcjonalnym. Sprawdza się doskonale zarówno w małych, jak i wielkich firmach.

Jak działa aplikacja? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w wybranej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i podejmuje decyzję, kiedy chce z nich skorzystać. Właściciel firmy bez żadnych problemów pobiera z aplikacji raporty , co pozwala mu na rozliczenie dokumentów. Wszystko jest niezwykle proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Z aplikacji mogą korzystać firmy, menedżerowie, partnerzy.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdemu uda się znaleźć to, co wpisuje się w jego zainteresowania bądź oczekiwania. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znaleźć można między innymi uroda, wyjścia integracyjne, kulinaria.

Poszukujesz interesującego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to wybór, którego nie pożałujesz."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Kontakt
Nais
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://nais.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test