Ogłoszenie:

Drzwiczki rewizyjne

dodano: 2019.09.11 ważne do: 2019.12.10 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Firma RADE dostarcza najwyższej klasy kratki i drzwiczki do układów wentylacji, kominkowych, DGP, czyli Dystrybucji Gorącego Powietrza oraz innych instalacji. Wychodzi naprzeciw potrzebom tych nabywców, którzy wypatrują ładnych i wytrzymałych modułów do swojego domu oraz innych przestrzeni, na przykład biur, hoteli.

Asortyment firmy RADE to w głównej mierze:
kratki do wentylacji
kratki przemysłowe
drzwiczki rewizyjne
wyrzutnie i czerpnie powietrza
akcesoria

Z wszystkimi artykułami od firmy RADE można zaznajomić się już w tej chwili na stronie internetowej firmy. Są one dostępne w rozmaitych kształtach, kolorach, produkowane są w szczególności ze stali nierdzewnej, a także innych surowców, na przykład stali kwasoodpornej. Firma może również zaplanować i wykonać je specjalnie na życzenie interesanta.

Aktualnie artykuły RADE można kupić także w pełni przez internet w sklepie on-line firmy działającym pod adresem http://www.rade24.eu. Tutaj kupujący może wybrać dla siebie odpowiednie produkty dobrane do jego potrzeb. Firma zapewnia terminowość realizowanych zakupów – paczka będzie przekazana pod wybrany adres.

Zapraszamy do skorzystania z oferty RADE!
Kontakt:
 Drzwiczki rewizyjne
http://www.rade.pl/produkty/drzwiczki-rewizyjne
RADE
ŁANY
ul. OWOCOWA 15
55-002 KAMIENIEC WROCŁAWSKI
tel. +48 71 381 15 08
fax +48 71 395 10 64
tel. kom. +48 605 626 996
Kontakt
rade
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test