Ogłoszenie:

Białka Tatrzańska

dodano: 2019.12.02 ważne do: 2020.03.01 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
Odpoczynek w Białczańskim Dworku to doskonała propozycja za przystępną cenę. Polskie góry, krystalicznie czyste powietrze, zachwycająca przyroda, spokój i cisza – to wszystko proponuje Białka Tatrzańska. Spełnij swoje marzenia o najlepszym urlopie – zregeneruj swoje siły i postaw na świetny odpoczynek.

Dom wczasowy Białczyński Dworek znajduje się niedaleko Term Białka i Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Budynek umieszczony jest w cudownym, przytulnym miejscu niedaleko rzeki Białka. Wokół dworku dostępny jest obszerny teren rekreacyjny, wskutek tego to też znamienite miejsce na zimowy wyjazd oraz na rodzinne wczasy.

Dworek oferuje gościom odpoczynek w czarującej rodzinnej atmosferze, z kompetentną obsługą oraz smaczną kuchnią domową. Dostępne są w tym miejscu pokoje dla 2, 3, 4 osób, dodatkowo studia dwupokojowe. Wszystkie pokoje są wyekwipowane w łazienki, a większość z nich ma balkony.

Wszystkich szukających relaksu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą przedstawioną na stronie internetowej i zachęcamy do zrealizowania rezerwacji już teraz!

Kontakt:
Białka Tatrzańska
Aleksandra i Mariusz Lubińscy
34-405 Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 311
tel. (018) 26 541 10
kom. 665 602 766
http://www.bialczanskidworek.pl/

 
Kontakt
białka tatrzańska
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test