Ogłoszenie:

Galeria sztuki Warszawa Fine Art Kucharski

dodano: 2019.12.02 ważne do: 2020.01.31 wyświetleń: 42
Szczegóły ogłoszenia:
Galeria Sztuki Rafała Kucharskiego funkcjonująca w Warszawie to wszechstronne i profesjonalne usługi w obrębie wyceny, skupu oraz sprzedaży dzieł sztuki, antyków, porcelany. Galeria działa na rynku antykwarycznym już od 1993 roku. Z początku przy ul. Mokotowskiej, później przy ul. Grójeckiej w Warszawie, żeby w 2003 roku przenieść się do Centrum Handlowego „Panorama”.

Swoim interesantom oferuje najlepszą jakość obsługi, która ujmuje w głównej mierze sprzedaż wyjątkowych obrazów – jej branża to malarstwo polskie. Przedstawia dzieła autorstwa wielorakich artystów, na przykład Juliana Fałata, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Wojciecha Kossaka, żeby wspomnieć o poniektórych. Również demonstruje zachęcające plakaty, rysunki oraz pozostałe dzieła, które bezsprzecznie wzbudzą zaciekawienie zbieraczy oraz osób szukających stylowego sposobu na aranżację wnętrza z zastosowaniem prawdziwych dzieł sztuki. Galeria prowadzi też usługi wspierające. Pełna oferta zaprezentowana jest na stronie.

Galeria Sztuki Rafała Kucharskiego – galeria sztuki Warszawa – zachęcamy do wybrania oferty!

kontakt:

 Galeria sztuki Warszawa Fine Art Kucharski
Al. Witosa 31/114, I p.
00-710 Warszawa
tel 602 789 082
 galeriarafal@gmail.com
http://galeriarafal.com/
Kontakt
Fine Art Kucharski
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test