Ogłoszenie:

Koszt mebli na wymiar

dodano: 2020.03.26 ważne do: 2020.05.25 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Elit Meble od przeszło 15 realizuje meble na wymiar w Olsztynie oraz dla klientów z okolicznych miejscowości. Tworzy wyjątkowe projekty i najlepszej klasy umeblowanie, które perfekcyjnie wpisują się obecne trendy. Tutaj kupić można wyjątkowe meble na wymiar w zachęcających cenach!

Oferta Elit Meble to przede wszystkim meble kuchenne – przedsiębiorstwo może stworzyć je do każdej powierzchni, zarówno do małej kawalerki, jak i do dużej kuchni. Do każdego klienta podchodzi jednostkowo, doradza interesujące rozwiązania, prezentuje rozległy asortyment materiałów, z tej przyczyny może wszechstronnie spełniać oczekiwania. Dodatkowo firma realizuje pozostałych typów meble, przykładowo szafy wnękowe, meble do salonu czy meble biurowe oraz inne meble niestandardowe.

Swoim odbiorcom przedsiębiorstwo gwarantuje wszechstronną obsługę, która włącza sporządzenie planu wspólnie z wizualizacją oraz darmowe przygotowanie kosztorysu, wykonanie mebli, ich montaż i przeprowadzenie podłączenia sprzętu AGD. Dodatkowym walorem firmy jest koszt mebli na wymiar – zdziwią cię swoimi zachęcającymi cenami.

Zachęcamy serdecznie do wybrania oferty firmy Elit Meble!


Kontakt:
Koszt mebli na wymiar
ul. Al. Wojska Polskiego 20A/60
10-225 Olsztyn
tel: +48 606 709 089
e-mail: biuro@elitmeble.com.pl
http://elitmeble.com.pl/koszt-mebli-kuchennych-na-wymiar-i-w-zabudowie-urzadzenie-kuchni

 
Kontakt
elitmeble
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test