Ogłoszenie:

Kominki Lexus - wkłady kominkowe Wrocław

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2020.09.21 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Elegancki i funkcjonalny kominek to nie tylko źródło ciepła, ale też i doznań estetycznych. Nasze kominki takie właśnie są. Ich projektowaniem i budową zajmujemy się już od dekady, wprowadzając do domów naszych klientów niezwykłą atmosferę.
W naszej ofercie znaleźć można niezwykle szeroką paletę wkładów kominkowych. Wśród nich są zarówno kominki nowoczesne, portalowe, jak i tradycyjne. A wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć model doskonale wpisujący się we własne poczucie estetyki. Będąc otwartym na potrzeby rynku, posiadamy szeroką ofertę wkładów kominkowych we Wrocławiu oraz w jego najbliższej okolicy. Na życzenie klienta dojeżdżamy pod wskazany adres, gdzie dokonujemy bezpłatnego pomiaru oraz omawiamy szczegóły projektu.
Tworząc kominki z tak szlachetnego materiału, jak naturalny kamień, dostarczamy naszym klientom rozwiązania niezwykle trwałe, a zarazem piękne. 
Zachęcamy do kontaktu!

Kominki Lexus. Słoninka A.
ul. Jelenia 56
54-242 Wrocław
Woj. dolnośląskie
Tel: 607 671 150
https://sloninka.pl/oferta/wklady-kominkowe
 
Kontakt
Kominki Lexus. Słoninka A.
ul. Ul. Jelenia 56, 54-242 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test