Ogłoszenie:

Tworzenie stron internetowych

dodano: 2023.05.24 ważne do: 2023.08.22 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to strony wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient zapozna się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, jak również formularz umożliwiający szybki kontakt.

Tworzymy także sklepy internetowe, które umożliwiają dotarcie do milionów potencjalnych klientów, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę. Zależnie od branży dopasowujemy nie tylko elementy graficzne, ale również funkcjonalności, umożliwiające łatwe wyszukanie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu internetowego jest czytelna, klient może zobaczyć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Ponadto może wybrać inne parametry produktu, takie jak kolor czy rozmiar, jak również wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki czemu obsługa dodawania produktów, zdjęć oraz cen jest bardzo intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są także rozbudowane moduły dotyczące statystyk, pozwalające na optymalizację wyników sprzedaży.

Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujące wiele banków oraz BLIK. Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Najważniejszą rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej towaru lub usługi. Dlatego należy przygotować odpowiedni tekst, który pozwoli klientom zapoznać się ze szczegółami. Istotne jest, aby rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów, przykładowo opisać szczegóły techniczne. Należy pamiętać, że tekst zawarty na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego przygotowując treść należy wykorzystać tematyczne słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika.

Patrząc od strony potencjalnego klienta, należy zwrócić uwagę nie tylko na najważniejsze słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Na przykład w branży budowlanej klientem może być skrupulatny inżynier poszukujący dostawcy, posługując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce wpisze nie tylko najważniejszą frazę, ale również wymiary oraz kod normy, certyfikatu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada będzie obowiązywała w przypadku serwisów internetowych z wielu branż. Nie można więc zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się również na strukturze strony. W przypadku firmy usługowej ofertę można zaprezentować na podstronie Usługi, lub też stworzyć wiele podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego przygotowanie prawidłowej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług.

Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii oraz podkategorii, które będą indeksowane w wyszukiwarce Google. Od strony technicznej strona internetowa powinna spełniać szereg wymagań, dotyczących przykładowo wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na różnych przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja techniczna przyspiesza ładowanie, co jest szczególnie ważne w przypadku smartfonów. Należy również zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie zdjęć oraz grafik, dobranie odpowiedniej rozdzielczości. Oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, przygotowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO.

Projektujemy również rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440
tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://rso.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
test