Ogłoszenie:

Profesjonalne sprzątanie po zmarłym - Warszawa

dodano: 2024.02.23 ważne do: 2024.05.23 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli znajdujecie się w trudnej sytuacji po stracie bliskiej osoby i potrzebujecie pomocy w sprzątaniu mieszkania, z przyjemnością oferujemy nasze usługi. Jesteśmy doświadczoną ekipą sprzątającą, gotową wesprzeć Was w tym trudnym czasie.

Nasza oferta obejmuje:
  1. Sprzątanie mieszkania: Oferujemy kompleksowe sprzątanie, które obejmuje odkurzanie, wycieranie kurzy, mycie podłóg, czyszczenie okien oraz innych powierzchni. Dbałość o szczegóły jest dla nas priorytetem, aby zapewnić czystość i porządek w każdym pomieszczeniu.
  2. Usuwanie osobistych przedmiotów: Z poszanowaniem prywatności i zgodnie z Waszymi wytycznymi, zajmiemy się usunięciem przedmiotów należących do zmarłego. Będziemy postępować delikatnie i szanować Wasze emocje, dbając o każdy detal.
  3. Drobne prace porządkowe: Wyrzucimy śmieci, uporządkujemy łazienkę, wyczyszczone kuchnię oraz wykonamy inne niezbędne prace porządkowe, aby całe mieszkanie było w należytym stanie.
  4. Dostosowanie się do Waszych potrzeb: Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze usługi do indywidualnych wymagań. Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna, dlatego podejdziemy do Waszych potrzeb z pełnym zrozumieniem i empatią.
  5. Dyskrecja i profesjonalizm: Gwarantujemy pełną dyskrecję i zachowanie tajemnicy. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży i wiemy, jak trudne może być to dla Was. Możecie nam zaufać, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Wam w tym trudnym procesie.
Cena naszych usług będzie dostosowana do zakresu pracy i indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że nasze doświadczenie i zrozumienie dla Waszej sytuacji uczynią ten proces jak najbardziej łagodnym dla Was.

Jeśli potrzebujecie naszej pomocy, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i ustalimy szczegóły.
Kontakt
OstatnieSprzatanie.pl - Sprzątanie po zgonie
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
test