Ogłoszenie:

Kurs na operatora żurawia HDS - OSZ Omega

dodano: 2023.08.29 ważne do: 2023.11.27 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy na kurs operatora żurawia! Jeśli szukasz nowych umiejętności i możliwości rozwoju kariery, to nasz kurs jest właśnie dla Ciebie.
Nasi wykwalifikowani instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z żurawiami różnego typu i rozmiaru. Dzięki temu kursant będzie miał możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności potrzebnych do obsługi żurawi w profesjonalny i bezpieczny sposób.
Kurs obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. W trakcie zajęć teoretycznych uczestnicy kursu zdobędą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa pracy, przepisów prawnych, techniki pracy z żurawiem oraz obsługi urządzeń pomocniczych. Część praktyczna pozwoli na nabycie praktycznych umiejętności w obsłudze żurawia, które będą niezbędne w codziennej pracy.
Nasi instruktorzy zapewniają indywidualne podejście do każdego kursanta i dostosowanie tempo nauki do jego indywidualnych potrzeb i umiejętności.
Po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzyma certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: https://www.oszomega.pl/operator-zurawia-przenosnego-hds/
Kontakt
OSZ Omega
Zabrze, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
test