Ogłoszenie:

Przewozy do Niemiec - CELTRANS

dodano: 2019.09.09 ważne do: 2019.12.08 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Firma CELTRANS zajmuje się w świadczeniem usług przewozowych na terenie Europy – organizuje przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także powrotne do Polski. Oferuje usługi przewozu osób , a ponadto korespondencji i paczek. Ma wieloletnie praktykę i gwarantuje nabywcom bezpieczne i wygodne podróże w bardzo atrakcyjnych cenach.

CELTRANS prowadzi obsługę w województwach takich jak: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, a także w północnej i środkowej części Niemiec , a ponadto we wszystkich ośrodkach miejskich Belgii i Holandii. Dokładne dane o trasach dostępne są na witrynie internetowej.

Wszystkie busy do Niemiec, Belgii , a ponadto Holandii są samochodami sprawdzonymi pod względem technicznym, bogato wyposażonymi, dlatego podroż przebiega w komfortowych warunkach. Kierowcy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu.

Kontakt:
Przewozy do Niemiec - CELTRANS
ul. Wola Trzydnicka
23-230 Trzydnik Duży
tel:  724 727 939
url: http://www.celtrans-przewozy.eu/
Kontakt
Celtans
woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test