Szczegóły ogłoszenia:
Atech to krajowy producent najwyższej jakości zapakowań dla przemysłu, specjalizujący się w fabrykacji plastikowych butelek, pipet i różnych komponentów opakowaniowych. Firma od lat zapewnia rozwiązania dla branż farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej i spożywczej, łącząc nowoczesne technologie z precyzją wykonania i elastycznym podejściem do potrzeb kontrahenta.
W ofercie Atech znajdują się m.in. butelki PET i HDPE o rozmaitych pojemnościach, pipety, zakrętki, atomizery i komplety dozujące. Jakikolwiek artykuł powstaje z certyfikowanych materiałów i spełnia restrykcyjne normy jakościowe, co pozwala na pewne przechowywanie oraz aplikację substancji płynnych i półpłynnych. Firma posiada współczesny park maszynowy oraz prywatne biuro projektowe, co umożliwia realizację indywidualnych zleceń oraz produkcję opakowań na zamówienie - również w krótkich seriach.
Atech to nie wyłącznie producent, jakkolwiek też partner w procesie rozwoju artykułu - od koncepcji po finalne opakowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i terminowej realizacji zamówień, korporacja zdobyła zaufanie setek klientów w Polsce i za granicą.