Ogłoszenie:

Operator wózka widłowego w mroźni Niemcy/Saksonia

dodano: 2019.07.23 ważne do: 2019.10.21 wyświetleń: 128
Szczegóły ogłoszenia:

W ostatnich latach prężnie rozwinęliśmy rekrutację pracowników tymczasowych do pracy w Polsce i Niemczech, ciągle poszerzamy nasz wachlarz ofert pracy, aby Każdy z naszych dotychczasowych Pracowników jak i potencjalni Pracownicy znaleźli stanowisko odpowiednie do swoich kwalifikacji i swojego doświadczenia.

Dla naszego klienta w Niemczech szukamy Pracownika na stanowisko:

Twoje zadania:

Załadunek i rozładunek ciężarówek-mroźni;
Kontrola towarów przychodzących;
Rozmieszczanie w magazynie głęboko mrożonych produktów;
Komisjonowanie towarów;
Ogólne prace magazynowe.

Twój profil:

Dobra kondycja fizyczna (praca w temperaturze -23°C);
Uprawnienia na wózek do komisjonowania (FFZ-schein);
Gotowość do pracy na zmiany;
Preferowane osoby dysponujące samochodem;
Znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie).

Nasza oferta dla Ciebie:

Oferujemy ciekawą pracę w dużym magazynie;
Bardzo atrakcyjne zarobki plus płatne nadgodziny;
Komplet odzieży ochronnej, dostosowanej do ujemnych temperatur;
Umowa o pracę (okres próbny potem umowa na czas określony);
3 zmianowy system pracy;
Pomoc w organizacji zakwaterowania;
Dopłaty do zakwaterowania;
Miejsce pracy blisko granicy z Polską;
Wsparcie Koordynatora na miejscu.

Zadzwoń- 662 265 000

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@idealwork.pl z klauzulą:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.”

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001

IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.
Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Kontakt
IdealWork
ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test