Ogłoszenie:

Pracownik produkcji (k/m) za granicą / Wieszanie kurczaków

dodano: 2019.11.07 ważne do: 2019.11.15 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji (k/m)
Wieszanie kurczaków – Niemcy
Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
Wieszanie uśpionych kurczaków na haki
Praca przy taśmie
Wymagania:
Wymagania:
Wytrzymałość fizyczna
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
Oferujemy:
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11€ brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ + dodatek nocny (od 10. miesiąca wzrost wynagrodzenia do 13,64 € brutto/h)
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
Tanie obiady w stołówce zakładowej
Bezpłatną odzież roboczą
Wsparcie polskiego koordynatora
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test