Ogłoszenie:

Praca dla studentów - Niemcy

dodano: 2019.12.05 ważne do: 2019.12.13 wyświetleń: 48
Szczegóły ogłoszenia:
Studencie!

Święta tuż tuż!
Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.
Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 65 € za busa i max. 100 € za dojazd samochodem) wypłacany z wynagrodzeniem, jeżeli przepracowano minimum tydzień (dotyczy okresu 1.12.2019-31.01.2020)
Wymagania:
• Wytrzymałości fizycznej
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041/vt@cp-personal.com
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test