Ogłoszenie:

Pracownik produkcji (k/m) – praca blisko granicy

dodano: 2020.03.20 ważne do: 2020.03.28 wyświetleń: 41
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Döbeln (okolice Drezna, Niemcy)

Zakres obowiązków:
•    Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiowych
•    Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
•    Odważanie produktów
•    Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:
•    Umiejętność pracy w zespole
•    Wytrzymałość fizyczna
•    Gotowość do pracy na dwie zmiany w chłodnych temperaturach
•    Niemiecka książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
•    Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•    Prawo jazdy kat. B
•    Własny samochód

Oferujemy:
•    Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9,66€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
•    Przyjazny system zaliczek
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
•    Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
•    Komfortowe zakwaterowanie w odległości 7 km od zakładu pracy (odpłatne 170 € za miesiąc)
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test