Ogłoszenie:

Operator wózka widłowego wysokiego składu z językiem niemieckim

dodano: 2020.05.29 ważne do: 2020.06.06 wyświetleń: 30
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, dużego centrum logistycznego, pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m) z językiem niemieckim
Pełny etat
Miejsce pracy Lehrte (okolice Hanoweru)

Zakres obowiązków:
Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
Kontrola towaru przy odbiorze
Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji
Transport wewnętrzny towarów
Układanie towaru na regałach oraz skanowanie
Dbanie o czystość w miejscu pracy
Wymagania:
Wytrzymałość fizyczna
Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
Aktualne uprawnienia na wózek widłowy oraz badania lekarskie G25
Znajomość  języka niemieckiego!
Gotowość do pracy zmianowej
Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,42 € brutto/h plus dodatki
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Jak aplikować - dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test