Ogłoszenie:

Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów - Niemcy

dodano: 2020.05.29 ważne do: 2020.06.06 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:

Praca tymczasowa
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Studenci! Uczniowie!
Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych, wakacji i innych przerw od nauki.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Wymagania:
Wytrzymałości fizycznej
Pełnoletności - wymóg konieczny
Umiejętności pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
Wynagrodzenie w wysokości 10, 15€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora
Jak aplikować - dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test