Ogłoszenie:

Brukarz (k/m)

dodano: 2020.05.29 ważne do: 2020.06.06 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Pełny etat
Miejsce pracy Emsland

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.)
• Obsługa małych urządzeń budowlanych
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - wymóg konieczny
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
• Znajomość języka niemieckiego mile widziana
• Zdolność do szybkiego przystosowania się
• Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki
• Praca w zmotywowanym zespole
• Komfortowe zakwaterowanie
Jak aplikować - dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test