Ogłoszenie:

Murarz / Zbrojarz

dodano: 2020.12.23 ważne do: 2021.01.22 wyświetleń: 43
3 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Praca od poniedziałku do piątku oraz soboty łączna suma godzin w tygodniu 56h
Miejsce pracy: Gießen, Niemcy (Frankfurt nad Menem)
Opis stanowiska:
- Prace murarskie,
- Szalunki, zbrojenia,
- Murowanie cegłami pustak,
- Betonowanie,
- Czytanie planów,
- Formowanie sufitów,
- Wylewki betonowe,
- Prace w domach jednorodzinnych.
STAWKA podstawowa: 13 euro netto/h "na rękę" po wszystkich odliczeniach. (€21 brutto) - możliwość zarobków nawet 3.000 EUR/ miesięcznie "na czysto", gdyż możliwa wysoka liczba godzin dla chętnych.
Wymagania:
- Doświadczenie przy pracach jako murarz/zbrojarz,
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego, chociaż w stopniu podstawowym,
- Własne auto na wyjazd - mile widziane,
- Dokładność i sumienność.
Zapewniamy:
- Umowę o pracę,
- Legalną pracę na terenie Niemiec,
- Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
- Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,
- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,
- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,
- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.
Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje - proszę wysłać swoje CV na e-mail: rekrutacja@eastpower.pl
Kontakt telefoniczny 8:30-17:00.
️Nr telefonu:
Ewa: +48 530 844 775
Kasia: +48 575 440 254
Monika: +48 575 440 785
Anna: +48 535 645 485
Kontakt
Agencja Pracy
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
test