Ogłoszenie:

Przegląd Gaśnic - konserwacja i naprawa

dodano: 2020.10.30 ważne do: 2021.01.28 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:
Usługi BHP to profesjonalna firma szkoleniowo-doradcza Mateusza Błazika z siedzibą w Biłgoraju. Działa ona w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a także Ochrony Przeciwpożarowej (np. konserwacji gaśnic), Ochrony Środowiska. Oferuje też usługi związane z użytkowaniem wózków podnośnikowych - specjalistyczne kursy.
Wchodząc na stronę: https://www.bhpiww.pl, można szybko i łatwo skontaktować się z tą firmą. Jej oferta skierowana jest m.in. do małych przedsiębiorców, głównie na terenie województwa Lubelskiego i Podkarpackiego. Realizowane są także zlecenia jednorazowe oraz tzw.  outsourcing. Wszystko odbywa się profesjonalnie i w terminie. 

Przegląd gaśnicy, czyli niezbędnego, prostego w obsłudze, urządzenia służącego do gaszenia pożarów, jest ważną czynnością. Dlaczego? Bo to produkt, który ma ograniczony czas skutecznego działania. Właśnie taką usługa oferowana jest na stronie firmy: Bhpiww.pl. Zajmuje się tym pracownik mający doświadczenie oraz posiadający wymaganą wiedzę. Rozbiera gaśnicę na poszczególne części, następnie je szczegółowo oczyszcza i sprawdza, czy nie pojawia się na nich korozja. Gorzej, jeżeli wystąpi jakaś wada, typu blokada wewnątrz urządzenia, która uniemożliwia pokonanie pożaru. Wtedy musi być przeprowadzona profesjonalna naprawa, obejmująca również znakowanie albo malowanie.

Przeglądu gaśnicy trzeba koniecznie dokonywać co najmniej raz w roku. W trakcie takiego badania w firmie Mateusza Błazika, nastąpi ocena sprzętu i jego stanu technicznego.

BHPiWW
ul. Makowa 5
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
(+48) 600 153 117
Kontakt
BHPIWW
ul. Makowa 5, 23-400 Ul. Makowa 5, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test