Ogłoszenie:

Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Tomo3D to wiodąca marka na naszym rynku dbająca o rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych. Oferta stworzona przez tą firmę to profesjonalne sprzęty, które pozwalają na prowadzenie nowoczesnych działań w zakresie diagnostyki stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła pracownię tomografii stomatologicznej i laryngologicznej.

Firma w swojej dyspozycji ma nowoczesny sprzęt, który pozwala na dokładne obrazowanie. Wprowadzony do obiegu tomograf komputerowy to urządzenie, które pozwala na wykonanie obrazów pantomograficznych razem z uzyskaniem adaptacji warstwy obrazowania w celu oceny budowy anatomicznej pacjenta. Urządzenia przygotowane przez firmę są na najwyższym poziomie, wprowadzone do niego najnowsze osiągnięcia technologiczne decydują o tym, że prowadzone badania są bardzo dokładne. Uzyskane wyniki to szansa na to, by dla danego pacjenta przygotować najlepsze formy leczenia. To zawsze dla lekarza szansa na wyższą efektywność podjętego leczenia. Wprowadzenie tego typu nowoczesnych form tomografi to szansa zarówno dla lekarzy jak i dla pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://tomo3d.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test