Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapomnieć również o bardzo dobrze przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed opiera się na doskonale przygotowanym do pracy personelu dbającym o swój rozwój. Nie można zapomnieć również o doskonałym sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test